Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neveléstudomány PhD után...

Neveléstudomány PhD után milyen állást lehet betölteni? Tudnátok konkrétumokat írni? Elkezdett doktori neveléstudományi iskolával is el lehet kezdeni dolgozni a szakmában? Ha igen, mit? Mennyi idő alatt lehet elvégezni (min. és max. ideje)?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. aug. 19. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap még pedagógus ba, azt se tudtad, hogy az pedagógia, ma már phd?
2023. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom mi az, de ha értelmezni is tudtad volna a kérdést, a kérdésem a konkrét munkára vonatkoztak nem arról, hogy mit tanulnak ezen a szakon. Elvégeztem a BA-t, most mesterképzésen vagyok. Természetesen a mester és a PhD képzés utáni munkák is érdekelnek, esetleg azoktól akiknek van tapasztalata is ebben. Köszönöm a nem hozzáértő, hozzászólásodat kedves első.
2023. aug. 19. 08:10
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es Szerintem az automatikus értetlenséged szüli a gúnyolódásodat.

Szebb napokat kívánok neked.

2023. aug. 19. 08:28
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Úgy mentél Ma-ra, hogy azt se tudod, mire való és mi vagyunk értetlenek. 😂
2023. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
A PhD nem arra van, hogy egyetemen kívül dolgozz vele. Aki PhD-t csinál, az marad az egyetemen tanítani és kutatni. Egyetemen kívül nem számít sehol, hogy PhD-d van.
2023. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es Igen értetlen vagy, sőt gúnyolódó. Tudom mire való, de mivel igen szerteágazó a szakon belül ezért konkrét állásnevekre lennék kíváncsi, mert feltéltelként nevezik meg a neveléstudományt sok munkánál, de a munka megnevezése sokféle.
2023. aug. 19. 10:20
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es A többiek nem értetlenek, csak te. Rád írtam az értetlent.
2023. aug. 19. 10:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a többieknek a választ.
2023. aug. 19. 10:36
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nagy multinál van a HR-nek belső képzés osztálya, ott dolgozom ilyenekkel. Meg tréner cégeknél.


Egyébként semmi nem akadályoz meg abban, hogy beiratkozz egy szombati levelező gazdasági szakra, például kereskedelem és marketingre, vagy gazdálkodás és menedzsmentre, és közgazdász is legyél a pedagógia PhD-d mellett.

2023. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Na és hány PhD van a lenyúló multinál? Egy sem. Már az MBA-tól is a fejükön pörögnek ezek a kamusok.
2023. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!