Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételin lehet dokumentum...

Pótfelvételin lehet dokumentumot pótolni? Ha igen mi a határidő?

Figyelt kérdés
Hátrányos helyzet többletponthoz el lett utasítva a dokumentum amit feltöltöttem. Nem feltétlen van szükségem a pontokra, mert a választott szak ponthatárát meghaladom, de a negyven pont ami ezért jár nem kevés, és ha már jogosult vagyok rá akkor jó lenne megkapni és biztosra menni. Mellesleg tavaly sem fogadták el a papírt amit feltöltöttem és végül meg sem kaptam a többletpontokat szóval kezdek kicsit pipa lenni, hogy képtelenek intézni nekem egy normális papírt az ezért felelős emberek.
2023. aug. 19. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
nem lehet, világosan le van írva. Meg az, hogy mivel lehet igazolni a pontokat, tavaly se volt jó, miből gondoltad, hogy idén jó lesz?
2023. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Idén más papírt kaptam. Azt pedig nem tudom hol írja pontosan hogy néz ki a nyomtatvány amire szükség van. Nem vagyok se jegyző se gyámhatóságban dolgozó szóval nem is az én dolgom tudni.
2023. aug. 19. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan fel van sorolva, minek kell rajta szerepelni, hogy a rendszeres gyvt magában nem hátrányos helyzet. Szülő alacsony iskolai végzettsége, foglalkoztatottsága, rossz lakhatási körülmény plusz gyvt a feltétel.
2023. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a feltételek érdekelnek, meg hogy mi a hátrányos helyzet. Egy konkrét nyomtatványmintára lettem volna kíváncsi. Ha tudsz ilyet linkelni megköszönöm, de mivel már nem lehet pótolni nem fontos, inkább csak kíváncsi vagyok.
2023. aug. 19. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Még most is más keresse meg helyetted?

2023. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kerestem de nem találtam. Kösz a segítséget! 👍
2023. aug. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!