Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 32 ponttal várólistán kb....

Lonelyanimefanboy kérdése:

32 ponttal várólistán kb. mennyi idő mire felvesznek egy ELTE koliba?(elsős vagyok, és 29 pont volt a koli ponthatár idén)

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Ha több pontos lett mint a ponthatár, akkor hogyhogy nem vettek fel? Meg kéne fellebbezni.

Egyébként attól függ, hogy melyik koliba pályázol. Van olyan, akinek nagyon hamar meglesz, de olyan is, aki feleslegesen vár hónapokig :/

2023. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy alakultak a dolgok, hogy jelentkezés előtt még csak 26 pontom volt, utána már 32. Utána kérdeztem és fellebbezni csak olyan okokkal lehet, ami a kiértékelők hibájából történt, azaz vmit lehagytak és nem pontozták le vagy például rosszul van egy település távolság adata, mellesleg nem lehet dokumentumot feltölteni már fellebbezésnél, ami igazolná, hogy 26-ról felmentem 32-re, csak a várólistás jelentkezésnél engedi a neptun

az új doksi feltöltését. Igazából amúgy én megjelöltem 6 kolit is, de ha jól tudom itt várólistán csak bedobnak abba a koliba amelyikben hely van nem nagyon számít, hogy mit jelöltem meg(az alap koli felvételinél is így volt), csak akkor kerülök oda ahova szeretnék ha pont ott szabadul fel hely és több pontom van mint a többi várólistásnak.

2023. aug. 22. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs valasz es nem is kulonosebben a pontok alapjan megy. Majd ertesitenek ha van ferohely amihez meg az kelk hogy valaki kiiratkozzon
2023. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En anno oktoberben jelentkeztem varolistara , marciusban szoltak
2023. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!