Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógyszerészeti karon mennyi...

Gyógyszerészeti karon mennyi szabadidő van?

Figyelt kérdés
Jövőre ha minden jól sikerül akkor Szegeden leszek gyógyszerészhallgató, ezért leginkább szegedi hallgatók válaszaira lennék kíváncsi, de természetesen bármelyik egyetemről nagyra értékelem a segítséget. Mennyi időtök van a tanulás mellet mást csinálni, szórakozni barátokkal stb, de nekem a legfontosabb a konditermi edzés lenne, ugyanis az elég fontos része az életemnek, sport nélkül nem tudnám elképzleni ezt az öt évet.

2023. aug. 25. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Heti 76 óra
2023. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy auto mennyivel megy?
2023. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Sztesoknál érdeklődj szerintem ilyen "nyitott napról" vagy nem tudom pontosan hogy hívják, náluk elvileg lehet olyat, hogy középsulisként bejárj velük órákra mintha oda járnál.


Órarendeket neten meg tudsz találni, hogy általában hogy szoktak kinézni, ez alapján szerintem már te is el tudod dönteni, hogy nagyjából mennyi szabadidőd lesz

2023. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem gyógyszerészétre járok,de leírom a tapasztalatomat, hátha segít.Általában az olyan szakokon,ahol azért tanulni kell,ott sajnos nem sok.Nagy általánoságba kb. minden valamire való szakon az első félévekben,ahol sok az alapozó tárgy pl. matek,kémia stb... ott azért sokat kell tanulni,sok a labor,beadandó.Annyira azért szokott lenni idő,hogy pl akár 1-2 napnyi diákmunka beleférjen.Annyi a titok,amúgy hogy hétről-hétre készülni kell.Ne halogasd majd,mert felgyűlik az anyag.Zh időszakok se annyira húzósak akkor.Így igazából minden héten lesz valamennyi szabadidőd.De ez tényleg attól is függ,hogy milyenek az előképzettségeid,pl kémiából vagy bioszból hogyan állsz.De,ha jól osztod be és rendszeresen tanulsz,akkor elvileg munka nélkül lehetnek szabadabbak a hétvégéid.De arra számolj,hogy ez nem minden héten lesz így.Pl zh időszakba,de vizsga időszak az megint teljesen más.Ott kb. szinte mindennap csak tanulsz sokszor
2023. aug. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz, már végzett gyógyszerészként, de próbálok visszaemlékezni az éveimre. Az idődet neked kell beosztani, ezt már az elején fontos leszögezni, mert ha ezt jól megoldod, akkor mindig lesz szabadidőd.

Alapvetően gyakorlati az oktatás, a gyakorlatokon kötelező a részvétel, rengeteg jegyzőkönyvet kell majd megírni, hétről hétre készülni. Nem mondanám egy könnyű szakiránynak, de nem teljesíthetetlen.

Én mellette kosárlabdáztam, kondiztam 5 évig és jó tanuló voltam, ha ügyesen beosztod az idődet akkor menni fog. Sok sikert!


26N

2023. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!