Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre hogy megy a...

Mesterképzésre hogy megy a felvételi?

Figyelt kérdés

Abban kérnék segítséget, hogy a felvi.hu felsorolja, hogy mi az a szak, ami teljes kreditérték beszámításával vehető figyelembe és vannnak olyan szakok, amelyek "A 9.4. pontban meghatározott kreditek teljesítésével elsősorban számításba vehető"


Ez azt jelenti, hogy ha nem egyenes úton próbálok bekerülni, tehát nem vehető figyelembe a teljes kreditérték, akkor, hogyha kreditelismeréssel próbálok bekerülni, akkor azokat a krediteket az alapképzésben kell megszerezni vagy utólag, a mesterszakon?



2023. aug. 25. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

"Ez azt jelenti, hogy ha nem egyenes úton próbálok bekerülni, tehát nem vehető figyelembe a teljes kreditérték, akkor, hogyha kreditelismeréssel próbálok bekerülni, akkor azokat a krediteket az alapképzésben kell megszerezni vagy utólag, a mesterszakon?"


Te tényleg ennyire hülye vagy? Mi az hogy az alapképzésben kell megszerezni ha már egyszer nyertél felvételt a mesterképzésre? Mesterképzésre jársz és közben kell pótolni a hiányzó és előírt krediteket.

2023. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyan? Ne haragudj, számomra nem evidens, hogy felvételt nyerhetek egy mesterszakra úgyis, ha nincsenek meg a kötelező tantárgyak. Én azt gondoltam, hogy alapszakon kell megszerezni a leírt kreditmennyiséget a listázott tantárgyakból. Még jó, hogy kiírtam a kérdést!
2023. aug. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!