Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptunban rosszul van...

A Neptunban rosszul van megadva a nyelvvizsgám, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap lesz az egyetemi beiratkozásom, és ahhoz nyomtattam ki a beiratkozási lapot. Most vettem észre, hogy az angol felsőfokú nyelvvizsgámnak csak az írásbeli része van feltűntetve a lapon, valószínüleg a szóbeli bizonyítványt nem fotóztam be a Felvidék.hu-n jelentkezéskor. Az lenne a kérdésem, hogy holnap a beiratkozáson szólnom kell emiatt? Illetve mennyire nagy probléma ez? Köszönöm!

2023. aug. 27. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem probléma, szólj nekik aztán lehet tudják is egyből javítani, ha meg nem akkor elmondják hogy Neptunon vagy egyéb felületen keresztül hogy tudsz adat módosítást kérni.
2023. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annó nekünk minden hivatalos dokumentum másolatát be kellett vinni, majd egy ügyintéző végigment azokon és párhuzamosan a "valódikon" is és a másolatokat otthagytam. Ekkor ki kell derülnie és tudod jelezni, de hanem csinálják nálatok ilyen részletesen, akkor Tanulmányi Osztályra vagy HSZI-re, attól függ hova kell nektek, beviszed a hivatalost és arról egy másolatot és rögzítik a változást.
2023. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

"valószínüleg a szóbeli bizonyítványt nem fotóztam be a Felvidék.hu-n jelentkezéskor"


Egyrészt nem felvidék.hu hanem felvi.hu, másrészt a mondatnak semmi értelme, mert nem a honlapon fotózod "be" a bizonyítványt jelentkezéskor, hanem erre az oldalra töltöd fel a fényképet a bizonyítványodról... ilyen szövegalkotó készséggel téged melyik szakra vettek fel, a Tokaj Hegyalja Egyetem szőlész-borász szakára ahová 116 pont volt a felvételi ponthatár?


Egyébként jelezd az ügyintézőnek a beiratkozáskor és korrigálja, elvégre adminisztrációs célokat is szolgál a beiratkozás...

2023. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek. Utolsónak: a laptopom sajnos kijavította a Felvi szót, én pedig nem olvastam át tüzetesen a kérdésemet, mielőtt közzétettem. Nem teljesen értem, hogy az én (in)kompetenciám miért releváns egyébként, szerintem érthetően fogalmaztam. És a Corvinus Nemzetközi Gazdálkodás szakára vettek fel, ahol 480 a ponthatár.
2023. aug. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!