Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételivel felvettek, de...

Pótfelvételivel felvettek, de csak neptun kódot küldtek, így hogy jelentkezzek be a neptunba?

Figyelt kérdés

Regisztrálni kell? Mert ilyen lehetőséget nem találok. Jelszó változtatásról találtam csak infót, de mi van ha egyszer sem tudtam belépni?

Felvételi azonosítómat próbáltam meg jelszónak megadni, mert emailben ezt is elküldték, de nem fogadták el.



2023. aug. 30. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz születési dátummal. Illetve a Neptun oldalán keress tájékoztató anyagot, hátha valahol leírja a default jelszót.
2023. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában Ne és utána születési dátum pld Ne19961102
2023. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ön nem jogosult a belépésre, mert a felhasználói fiókja a címtárszolgáltatásban zárolásra került.

Ezt a hibaüzenetet kaptam.

2023. aug. 30. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálni kell. Melyik egyetem?
2023. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
BGE, de ezt mondtam, hogy nem látok ilyen opciót, csak a belépést
2023. aug. 30. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

"Ön nem jogosult a belépésre, mert a felhasználói fiókja a címtárszolgáltatásban zárolásra került."


Gratulálok, ahelyett hogy felhívtad volna a tanulmányi osztályt, akik érdemi segítséget tudnak nyújtani, elkezdtél mindenféle baromságot beírni ezért ki is tiltottak a Neptunból.

2023. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Neptunból nem tiltanak ki ilyen miatt te ökör..
2023. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kettő kattintásba került, lentebb kell lapozni és el kellene olvasni. Egyetemistaként nehéz lesz, ha nem tudod használni a Google-t vagy nem érted a szöveget.

Tisztelt Hallgatók!

Újonnan felvett hallgatóinknak - kezdeti jelszavukat a felvételi eljárás során megadott adatok alapján a [link] oldalon meg kell változtatniuk egy legalább 8 karakter hosszú, kis- és nagybetűt illetve számot is tartalmazó jelszóra, ami nem tartalmazhatja a neptunkódját, valamint az Ön vezeték- vagy keresztnevét. Ehhez a neptunkódjukat illetve a felvételei eljárás során megadott e-mail címüket kell megadniuk. További teendőiket a megadott e-mail címre küldött levélben találják.


Amennyiben jelszavukat elfelejtették vagy valamilyen okból nem tudnak belépni az adott rendszerbe, a [link] oldalon cserélhetik le jelszavukat. Az új jelszó igénylése során neptunkódjukat és a neptunban rögzített alapértelmezett e-mail címüket szükséges megadniuk (a @unibge.hu végződésű címek ebben az esetben nem használhatók). Kérjük, ilyenkor is, fokozottan figyeljenek a jelszóval kapcsolatos követelményekre (jelszó házirend: jelszavuk legalább 8 karakter hosszúságú legyen, továbbá tartalmazzon legalább egy számot, egy nagybetűt és egy kisbetűt)!


Amennyiben a jelszóváltoztatás sikertelen, kérjük, forduljanak a kari Front Office kollégáihoz.


Belépéskor többszöri helytelen próbálkozás esetén a felhasználói fiók zárolódik, amely 30 perc múlva automatikusan feloldódik.


Jelszavát bármely rendszer felületén megváltoztathatja, (Neptun / Saját Adatok / Beállítások; Modulo / Bejelentkezés alatti Jelszócsere gomb; Coospace / Profilom / Jelszócsere; Intézményi számítógépek / ctrl + alt + del / Jelszó megváltoztatása) a változás az összes rendszerre érvényes lesz.

2023. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!