Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ördögtől való másoknak,...

Miért ördögtől való másoknak, ha jó pár órányiról beakarok járni? Az albérlet eszméletlen drága. Nem is szeretek idegenekkel élni. Heti kb. 3 napot még 4-4 óra utazással is kibírok és kevésbé terhel le, mint elviselni egy vadidegent.

Figyelt kérdés

Persze a koli még rosszabb, de oda bekerülni is esélytelen, ha nem mutyizol a jövedelem pontokkal.


Mondjuk senkinek semmi köze hozzá, ameddig tudok így is teljesíteni. Korábban hasonló szituációban sokkal jobban teljesítettem, mint mikor a kollégiumban szenvedtem le két pokoli félévet.


2023. aug. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert rengeteg idő megy el úgy, hogy effektíve nem tudsz mit csinálni (a tanulás nem a legjobb utatás közben).


De ha így is tudsz teljesíteni, akkor persze, hogy senkinek semmi köze hozzá.

2023. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olvasni tudok. Ami olyan azt meg úgyis otthon csinálom. Amikor pedig ott kell lenni ott leszek.


Mondjuk teszem azt egy 3 fős koli szobában sem éppen nagyon lehet tanulni.

2023. aug. 30. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 6 éves képzést végzett el, végig bejárósan. Meg lehet csinálni!
2023. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én egy mestert napi 3-3 óra utazással. Most ehhez jönne hozzá még valamennyi.

Csak itt már jobban rajtam tartják a szemüket és nem biztos, hogy megmarad a szabad döntéshozatalom.


Mondjuk nekem ez nem teher főleg amennyivel olcsóbb így.

2023. aug. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!