Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet benyújtani kérvényt,...

Lehet benyújtani kérvényt, hogy ne kelljen bent ülnöm az órákon, ha fel vagyok mentve?

Figyelt kérdés
A régi gimimben be lehetett adni kérvényt, hogy ne kelljen bent ülnöm a tantárgyakon, amikből vizsgáztam előrehozottan. Most tovább tanulok és napi 4-5 órákat várnak el, hogy üljek ott, miközben fel vagyok mentve a közismereti tárgyakból, csak jelen kell lennem. Hülyeség, ha beadok egy kérvényt az igazgatónak, hogy ne kelljen ott ülnöm?

2023. aug. 31. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt iskola válogatja. Ha az első vagy utolsó órám volt nekem nem kellett benn maradnom, de ha pl a 4. óránk volt és volt még utána, akkor nem engedélyezték, hogy a folyosķn vagy az udvaron legyek
2023. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Az iskola szabályzata a mérvadó. Ha abban az áll, hogy bent kell lenni, akkor nem adnak felmentést.
2023. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A felügyeletedet meg kell oldaniuk valahogy, hiszen ők a felelősek érted. Próbálkozhatsz a kérvénnyel, lehet, hogy megoldják a könyvtárban vagy a tanáriban.
2023. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!