Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment alapképzésen, távoktatásban van szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés
Idén kezdek gazd.men. szakon távoktatásban. 7 féléves a képzés, abból az utolsó félév szakmai gyakorlat szokott lenni a nappalisoknak, távoktatásban is ez az eljárás? Nyilván azért jelentkeztem távoktatásra, mert mellette dolgozom, tehát (bár még messze van), de nem tudnám a szakmai gyakorlatot teljesíteni a jelenlegi állás szerint.

2023. szept. 1. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

"de nem tudnám a szakmai gyakorlatot teljesíteni a jelenlegi állás szerint"


Ez nem fogja érdekelni az egyetemet. Vagy elvégzed az előírt szakmai gyakorlatot vagy nem kapsz diplomát, ennyi.


Egyébként hol dolgozol hogy ennyire fontos? Valami húsfeldolgozó üzemben? Minél több releváns szakmai tapasztalatot halmozol fel az egyetemi éveid alatt annál könnyebben tudsz munkát találni a szektorban amire a diplomád feljogosít. Ha pedig nem akarsz a diplomádnak megfelelő pozíciót betölteni és jó az a fos ahol most dolgozol akkor meg minek a diploma?

2023. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak meglepődtem, mert gondolom akik távoktatáson tanulnak, ők azért választották ezt a lehetőséget, mert jelenleg dolgoznak és nem tudnak bejárni órákra, ahogyan én sem. Illetve nem tudom, hogy hova fognak felvenni szakmai gyakorlatra egy 40-es anyukát, aki egyedül neveli a gyermekét. A munkahelyem pedig nem fos, csak úgy érzem haldoklik ez a szektor, ezért szeretnék B tervet.
2023. szept. 1. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!