Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet olyan Magyar...

Hogyan lehet olyan Magyar rendör lenni akik hayabusával vannak?

Figyelt kérdés

bocsi a rossz meg fogalmazásért :S

[link]


2010. okt. 16. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
motoros jogsi+érettségi minimum ötös nyelvtannal+rendőriskola. azért ne akarj rendőr lenni, hogy motorozhass:p
2010. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem úgy működik, hogy valaki motoros rendőr lesz. Rendőr lesz (ha lesz...)- az előttem író által elmondott módon - és azután van rá mód, hogy kiválasszák motoros rendőrnek, De még akkor sem biztos, hogy Hayabusára kerül. (Ne aggódj, nem kell 5-ösnek lenni nyelvtanból - elég egy erős 4-es...D)
2010. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az általad belinkelt kép egyértelműen Photoshop alkotás, azaz kamu a kép...
2010. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsónak én nem vágtam le de ha jobban meg nézem akk télleg látszik

am olyan unalmas már hogy az emberek a nyelvtannal szivozznak nem tudom miert is irnak ilyeneket inkabb ne is irjatok!!!!!!

2010. okt. 16. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez az abszolút igénytelenség helyesírásügyileg a személyiségedet tükrözi. No meg műveletlenségre vall.


Egyébként, ha minél korábban megtanulsz helyesen írni, később ez reflex lesz. ;) De nyugodtan kezdheted úgy a motivációs leveledet, amikor jelentkezel a rendőrséghez, hogy "azért szeretnék rendÖr lenni...".

2010. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
.. És még annyi kiegészítést az előzőhöz, hogy a felvételin komoly pszichológiai tesztet kell megoldani. Ezért igaz az, hogy akinek nincs igénye arra, hogy műveltebb legyen, az ne is reménykedjen abban, hogy felveszik. A rossz helyesírás, zavaros fogalmazás nem csak nyelvtani kérdés, hanem a tükrözi a gondolkodás színvonalát is...
2010. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem nyelvtan tanár akarok lenni hanem rendör!

am meg a rendörnek csak annyit kell tudni

-jogositvány forgalmi engedély?

...

elvenni a pénzt

további szép estét.

2010. okt. 16. 20:21
 8/8 anonim válasza:

Áááááá, ez fájt! Innen erednek a rendőrviccek. :/

Civil emberként is jó, ha valakinek van egy alap műveltsége, hát még ha valaki egy olyan munkát lát el, mint például a rendőré. És igen, az alap műveltséghez nagyon is hozzátartozik a magyar nyelv helyes ismerete és használata.

Általános iskolai követelmény. Lenne sajnos. :(

2012. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!