Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem látok haladó szinten...

Ha nem látok haladó szinten angol nyelv tárgyat akkor igényelhetek kurzust neptunban?

Figyelt kérdés
Mivel nem látom megjelölve az elérhető tárgyaknál, hogy milyen szintű angol nyelvű órák maradtak. Nehány egyéb nyelvnél meg van jelölve, hogy haladó. Ezek szerint csak kezdő órák vannak angolból?

2023. szept. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem, milyen szak? Ez nem univerzális, hogy csak így válaszolni lehessen!


Egyébként meg kérdezd meg a tanulmánnyi osztályon/írj nekik e-mailt.

2023. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

BGE-nemzetközi tanulmányok

Nem találom a tanulmányi osztályt. Hallgatói ügyfélszolgálati csoport van, de nekik írtam más kérdésben és nem igazán voltak segítségemre.

2023. szept. 2. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában ha valami kérdésben nem tudnak segíteni, te kopogtattál rossz helyen. Nehogy már meg se próbáld, az ég szerelmére.
2023. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, de nyilván szombat és vasárnap nem fogok tőlük választ kapni
2023. szept. 2. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

"igényelhetek ...?"

Bármikor bármit. Legfeljebb majd visszautasítják az igényt.

2023. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!