Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online szaktájékoztató?...

Online szaktájékoztató? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap lesz online szaktájékoztatóm az egyetemen. Miként viselkedjek majd ott? Kapcsoljak kamerát? Hogyan köszönjek be? Élőben jobban mennek az ilyen dolgok.

Még nem beszéltem a szaktársaimmal, azt sem tudom kik azok, és a proffal sem.


2023. szept. 4. 05:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát gondolom sokan lesztek.Én nem kapcsolnék be kamerát.Hamarabb lépj be a meetingre és várj addig amíg a többiek nem léptek be.Ha kb. mindenki kamerázik,te is kapcsold be.Köszönésnek meg elég egy sziasztok.Aztán mikrofont lehalkítani kb.Így elkerülhető,hogy kínos hangot is halljanak a többiek.Öltözködés kényelmesen.Ha nagyon zavar állítsd úgy be a kamerát,hogy csak az arcod látszódjon szerintem.Ha kérdeznek ki vagy,meg ilyenek akkor válaszolj.Szerintem nem kell idegeskedni.Valszeg elmondja az előadó az általános tudnivalókat és ennyi.Nagy dolgok bem lesznek
2023. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!