Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek NYEK-es év végén...

Szerintetek NYEK-es év végén a VII. kerületi Madách Imre Gimnáziumból átvennének az Eötvös József Gimnázium humán tagozatára a következő évre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek, kérlek!

A felvételim nagyon jól sikerült, az Eötvöst is megjelöltem, dicséretes ötös vagyok mindenből, nyelvvizsgám is van, szerintetek lenne esélyem az átvételre?



#Madách #Eötvös #Eötvöshumántagozat #EötvösJózsefGimnázium #EJGhumán
2023. szept. 6. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
van esélyed. Az átvételre csak az Eötvös tud pontos választ adni. Simán lehet, hogy az eredményeid ellenére elutasítanak.
2023. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi van? 16 évesen kezded most a NYEK-es évet, holott már van nyelvvizsgád, és jövő szeptembertől akarnál majd átmenni 9. évfolyamra?


Esélytelen...

2023. szept. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van-e hely legtöbb esetben, de nem tudom, én rögtön az Eötvösbe mentem. Úgy gondolom tapasztalataim alapján, hogy az iskola közreműködő, tehát ha van hely, megfelelőnek találnak (ami felől abból amit írtál nincs kétségem), akkor semmi akadalya. De valóban érdemes az iskolát megkeresni ezzel, mert ők tudnak pontos választ adni
2023. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. szept. 11. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én oda járok, és több osztályról tudok, akikhez később csapódtak diákok, úgyhogy simán lehetséges :)
2023. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!