Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz, ha nem sikerült a...

Mi lesz, ha nem sikerült a kompetenciafelmérésem az egyetemen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem függő, van ahol kötelező akkor vmi felzárkóztató máshol meg csak simán visszajelzés hogy hol van hiányosság.
2023. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felzárkóztató az + órát jelent?
2023. szept. 8. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem ? Meg ez mit jelent? Egy tárgyból volt felmérés vagy magyar-matek ?
2023. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, plusz óra. PE-n tanultam ott régebben pl matekból és fizikából volt felmérés, akinek amelyik nem sikerült abból nulla kredites felzárkóztató tárgyat kellett pluszban felvenni. De angolból csak annyi tétje volt hogy ki melyik csoportba kerüljön.
2023. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-s voltam, ott 2018-ban magyar-matek, vagyis főként logika és szövegértés volt. Semmi tétje nem volt, persze, fenyegetőztek, hogy kötelező meg minden, de nem volt az. Ha elmentél, akkor kaptál egy megajánlott jegyet, amiért járt egy kredit, vagy elfogadtad, vagy nem.
2023. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek! Akkor nagy baj nkncs ezekszerint.
2023. szept. 8. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj, nem szivatni akarnak ezzel, szimplán ha vmiből nem elég erős az alap tudásod azt akarják jelezni és esetleg alkalmat adnak felzárkózni. :)
2023. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!