Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Folyamatban lévő érettségivel...

Folyamatban lévő érettségivel lehet februárban egyetemre jelentkezni?

Figyelt kérdés

Már megvan az érettségim 2014 óta, de informatikából eddig nem volt, most kezdtem érdeklődni iránta és szeretnék is ezen az úton tovább menni. 2024 nyarán fogok majd vizsgázni belőle.

A kérdésem az, hogy ezt az egy tantárgyat “meg tudja előlegezni” úgymond egy egyetem/főiskola?



2023. szept. 8. 23:14
A kérdező szavazást indított:
Kérdezz rá a kiválasztott suliban.
Biztosan nem.
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A "normál" esetben érettségiző végzősök is februárig jelentkezhetnek a tavaszi érettségire, és természetesen felvételizhetnek az általános eljárásban. Ugyanez vonatkozik rád is. (Az első egy troll, aki minden kérdés alatt ezt a hozzáállást tolja. Ne foglalkozz vele.)
2023. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

1-es!


Katasztrófa vagy, sajnálom a körülötted élő embereket. Mondjuk a hozzád hasonló tipikus kötözködő b*rmok az esetek nagyrészében egyedül élik le az életüket, mivel senki sem bírja ki a közelükben. Szószerint rohad a lelked, minden egyes mondatod felér egy segélykiáltással. Undorító vagy, mélyen legbelül te is tudod.


Kérdező!


Sosem késő elkezdeni, főleg nem ha informatikáról van szó. Talán az egyik legnagyobb hiányszakma, egyszóval ne hallgass az előttem szóló b*romra. Azt viszont nem hinném, hogy így elkezdheted. Először meg kell lenni az érettséginek. Miért nem próbálod meg 1 évvel később? Akkor sem leszel még elkésve. Sok sikert és kitartást, ne hagyd hogy az 1-eshez hasonlók elvegyék a kedved. Az ilyen emberek így próbálják kompenzálni a saját lelki ürességüket. (:

2023. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok. Bocs, félreértettem a szitut, késő van már. :) A 2-es tökéletesen megválaszolta a kérdésed.
2023. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Persze. A felvin be kell jelölni, hogy készülsz leérettségizni x tárgyból és ennyi.
2023. szept. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális és informatív válaszokat és a mellettem idegenként kiállást a furcsa 1-es kommentelővel szemben is! ☺️


Természetesen nyilvánvaló hogy neki nem engem kellett volna itt megkérdőjeleznie, hanem magában azt, hogy egy ilyen kommentre mi szükség van. Látványos az önutálata, a saját életével való elégedetlenség, talán még komplexus is érzékelhető.. igazán sajnálom, gondja mindenkinek van, nekem is… de.. hm, én kívánom hogy ő találja meg a megfelelő szakembert erre, aztán a békét, amit mindannyian érdemelnénk ☺️


(Nem, nem vagyok szektás, meg semmi, igazából nekem is ugyanúgy kijut a sz*r, csak én nem szeretek benne fürdeni, igyekszem magamat képezni és mellette nem inzultálni másokat.. a kenyér is drága, az egyéb gondjaim meg valószínüleg nem érdekelnek senkit sem, hiszen hova férne el a sajátod mellé, vagy ha nincs gondod, minek vennéd a nyakamba az enyémet?! 😅)


Köszönöm még egyszer az értelmes, hasznos kommenteket. 😃

2023. szept. 9. 09:28
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, képzeljétek, az 1-es kommentje eltünt, úgyhogy légyszi az ide keveredők ne az újonnan “kinevezett” 1-ben keressék a hibát!

Az emlegetett illető eredeti gusztustalan kommentjét már elnyelte az éter. 😄

2023. szept. 9. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:
14%
Hahaha de vicces vagy. Bocs h véleményt mertem mondani.
2023. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!