Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételin látják a FIR adataim?

Felvételin látják a FIR adataim?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Jelenleg egyetemre járok, de jövőre felvételizni szeretnék egy másikra is. Felvételin csak a Felvis adataim számítanak, vagy a FIR adataimat is megnézik majd?



2023. szept. 13. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik meg.
2023. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az egyetem majd megnézi ha felvettek vagy őket se érdekli?
2023. szept. 13. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Később sem érdekli őket, a FIR-nek más a célja.
2023. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hova jársz még vagy hova felvételizel még. Sem az, hogy hányadik helyre írtad be őket.
2023. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jaa, azt hittem ilyenkor lekérik azt is.. de akkor nem. Igazából a FIR-be fel van töltve hogy sni-s vagyok, és ezt nem akartam hogy megtudják, és emiatt másképp álljanak hozzám majd az egyetemen vagy valami.. a szakon amire jelentkezek ez nem befolyásol semmit egyébként.

De akkor ez sem fogja őket érdekelni, csak a felvi-m, ha jól értem.

Köszi a válaszokat mindenkinek!

2023. szept. 13. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!