Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akinek nem szerette a gyereke...

Akinek nem szerette a gyereke az első időkben a középiskoláját, később hogy változott?

Figyelt kérdés

Az én gyerekem sajnos nem szereti az osztálykozosseget. Pár jó arc van, de egyébként jó részük nagyképű, másik jó része devians viselkedésű.


De lehet hogy majd összecsiszolodnak?


Akiknél így indult, mi lett később?


2023. szept. 17. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Majd megváltoznak. Középiskolában már nem olyan egy osztályközösség, mint általánosban.

A tanárok, osztályfőnök sem foglalkozik velük annyira. Kialakulnak csoportok, lassan néhány barátság is.

Az infantilis hülyegyerekek is változnak lassan.

A gyereked várja ki, míg alakulnak körülötte a dolgok. Beszélgessen, ismerkedjen, ne zárkózzon el.

Ne tartson a deviánsokkal, de ne is foglalkozzon velük, mert rászállnak.

Tanuljon, a tananyaggal, egyebekkel kapcsolatban fog találni ertelmes osztálytársat.

Még nagyon az elején van. Más iskolákban is ugyanez a helyzet.


Gondoljon arra, hogy az osztályban mindenki ugyanabban a cipőben jár, mint ő: minden és mindenki új, ismeretlen.

2023. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem így lesz.
2023. szept. 17. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az elején sem szerettem, a végére utáltam.
2023. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!