Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Ösztöndíj esetén, ha...

Corvinus Ösztöndíj esetén, ha az első félév során otthagyom az egyetemet, akkor azt ingyenesen megtehetem mint az állami ösztöndíj esetén?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Október 15-ig lehet otthagyni, utána vissza kell fizetni.


[link]

2023. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de ez amit a videóban elmond az nem a passzíváltatásra vonatkozik? Mert azt mondja h szüneteltetés esetén térítésmentes október 14-ig, de én meg ugye kiiratkozni szeretnék, és nem vagyok biztos benne, hogy akkor most pontosan hogy érti.
2023. szept. 21. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen erre én is gondoltam, de aztán rákérdeztem Educatio kiállításon, ahol megerősítették, hogy október 15. a végső határidő. Mindenesetre kérdezz rá a Tanulmányi Osztályon, az a biztos.
2023. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen közben megtaláltam rá a választ:


Periods for terminating your student status by request:


Statistical deadline (14th of October in the Fall Semester and 14th of March in the Spring Semester). If you terminate your student status before these deadlines, your semester will not count as started semester.


Ezek szerint valóban nem kell fizetnem, ha október 14-ig hagyom ott.

2023. szept. 23. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!