Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Folytassam a kommunikáció és...

Folytassam a kommunikáció és médiatudomány MA képzést?

Figyelt kérdés

Kommunikáció és médiatudomány BA végzettségem van, ezen a területen is helyezkedtem el.


Kisfiam születése után belevágtam a kommunikáció és médiatudomány mesterképzésbe, 2 félévet megcsinaltam majd kiderült, hogy érkezik a tesó, így passzivra mentem.


Most van egy 2,5 éves és egy 1 éves gyerekem.


Az egyetemből még 2 félév, szakdolgozat és államvizsga van hátra.

Sajnos az órákra be kell járnom, ami sok időt vesz igénybe.


Szívem szerint abbahagynám a képzést, de nem tudom, hogyan döntsek.


Mit gondoltok?



2023. szept. 21. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hozzá fog adni valamit a karrieredhez, vagy csak el akarod mondani, hogy elvégezted? Én úgy gondolom az egész média szakról (nyugodtan mehet a lepontozás), hogy olyan állásokat lehet vele betölteni, amit a szak elvégzése nélkül is be lehetne. Tehát ha van állásod a média területén, akkor nem értem, hogy miért kell még az a mester.
2023. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Levelezőn sem tudod befejezni?
2023. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha én a helyedben lennék, biztosan befejezném, ha csupa kettesekkel is, de átvergődném magam rajta, ha már a felét megcsináltam és elhasználtam vele 2 támogatott félévet.
2023. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az észrevételeket. Levelezőn csinálom a képzést, de így is időigényesnek érzem.


Egy gyerek mellett simaliba volt az első két félév, de most a két picit kiszervezni kész macera :(


Az itthon töltött időszak alatt elvesztettem a motivációmat, nem igazán tudom, hogy a gyes lejárta után merre fogok elhelyezkedni. Ahol eddig dolgoztam, oda nem hiszem hogy vissza tudok majd menni, mert idő közben elköltöztünk és már messze van a lakóhelyemtől (pláne hah reggelente én fogom vinni a gyerekeket oviba), illetve a munkaidő sem gyerekbarát :(

2023. szept. 21. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem válaszoltál a kérdésre: ez hozzá fog adni valamit a piaci esélyeidhez? Szerintem nem.
2023. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lesz egy plusz papírom, ami jól mutat az önéletrajzomban, de tényleges plusz tudást nem hiszem, hogy adni fog a képzés.
2023. szept. 21. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, felejtsd el akkor.
2023. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is lemondanék a mesterről. Az élet mást hozott. A két gyerek körül forog már, ők a legfontosabbak.
2023. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!