Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetek akkor,ha az...

Mit tehetek akkor,ha az iskola nem szünteti meg a tanulói jogviszonyom?

Figyelt kérdés

Egy esti gimiről van szó,ami sajnos nincs a lakhelyemhez közel, így a bejárás enyhén szólva is problémás.

Már egy hete jeleztem a kiíratkozási szándékom,de ők nem hajlandóak teljesíteni, mindenféle kifogásra alapozva.

Szeretnék másik iskolában tanulni,de így nem tudok,ameddig oda vagyok beírta Oktatási azonosító szerint..


Hol tudom jelenteni az esetet?

Van rá bármi mód,hogy jelentsem őket?



2023. okt. 3. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A másik iskolából viszel egy befogadónyilatkozatot akkor nem tudnak mit csinálni. Felnőttként elvileg bármikor kiiratkozhatsz. Elképzelhető az iskola sumáksága is. Kell a létszám mert megszűnik.
2023. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1.-nél a pont!


"Kell a létszám mert megszűnik." Ez lehet az oka. Vagy ha nem is szűnik meg, de vissza kell utalniuk a fejpénzt.

2023. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!