Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hangfelvevő program, amely...

Hangfelvevő program, amely kiírja a hallott szöveget?

Figyelt kérdés
Létezik olyan program, amit bekapcsolok és a hallott szöveget szöveges formátumban jeleníti meg? Egyetemre járok, egyszerűen olyan gyorsan mondja az oktató a szöveget, hogy ilyen gyorsan nem bírok jegyzetelni... ha pedig le tudom írni, vagy annyira rövidítem a szavakat, hogy otthon nem tudok rájönni, mit jelent, vagy pedig nem tudom elolvasni, olyan csúnya... Laptopon nem tudok jegyzetelni, arra nincs lehetőségem.

2023. okt. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen appok, de ha nagoyn gyorsan beszél, az sem fogja tudni feldolgozni. Próbáld csak ki az okostelefonod rámondásos gépelésével. ELég sokat hibázik és ha nem megfelelőek a körülmények egyszerűen lemarad és feladja.


10 ujjas gépelést próbáltad? Én anno amikor "fénykoromban" voltam, percenként 250 karakter körül ütöttem le vele (egész jó hibaaránnyal, de semmi esetre sem zavarta a megértést). Azért az nem rossz tempó.


Esetleg diktafon és később a hiányzó részeket kijegyzeteled visszahallgatásból.

2023. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10 ujjas gépelés megy, sőt, nagyon gyorsan tudok írni, itt inkább azzal van a probléma, hogy a többieket zavarja a billentyűzet csattogása, ezért nem lehetséges opció ez sajnos... Köszönöm válaszod!
2023. okt. 5. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Óóó, akkor majd a többiek odaadják a jegyzetüket, ha ők ennyire jól tolják:D
2023. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb officeban a wordben van diktafon. A szöveget beírja a wordbe. Igaz vannak hibái de szerintem használható.
2023. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!