Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE, PPKE vagy KRE jogász...

ELTE, PPKE vagy KRE jogász szak levelezőn az órák mikor kezdődnek, meddig tartanak? (Nem járok még oda.)

Figyelt kérdés

Természetesen nem járok még oda és tudom, a hivatalos helyről kell tájékozódni.


Viszont a jövő szeptemberben induló képzésekről még nincsenek ilyen infók, nekem pedig fontos lenne tudnom sokkal előtte.

Februárban lesz a jelentkezési határidő.


Nem budapesti vagyok, ezért reggel 8-ra felérni nagyon nehéz lenne.


A másik hogy igaz, hogy van ahol videó formájában közzéteszik a tananyagot és nem kell bemenni? Melyiken van így ha így van?


Köszönöm!



2023. okt. 13. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Általában szombat reggel szoktak kezdődni
2023. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken és szombaton vannak órák álltalában...és mivel ez egy elméleti szak nem gyakorlati, így sztem sok órát lehet zoom-on tartanak meg, ami neked is jó és a tanároknak is.
2023. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Justinianus ***** válasza:

ELTE ÁJK: a klasszikus félévente 7 alkalommal kéthetente péntek-szombat LENNE, de már a péntek csak online.

Jelenléti oktatás csak szombaton van 9-től 15-16 óráig.

Kötelező részvétel csak a gyakorlaton van, az pedig ahogy nézem a jelenlegi tanrendet, első félévben nincs is, a második félévben 4 szombati napon 9-től délig.

Egyébként itt a tanrend:

[link]

2023. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pazmanyos vagyok. 8-17-ig tarthatnak az orak minden szombaton, hetente valtozik. Online kozvetitik oket es utolag is visszanezhetoek.
2023. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Wtf? Már be se kell járni levelezőn a legtöbb konzultációra egyáltalán?


Engem anno a legnagyobb covid hullám vége fele is már jelenléttel szopattak xD

nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 sot, lebeszelnek rola. En sem ertem.
nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De ez csak átmeneti állapot a rezsiköltség miatt, vagy erre állandöan berendezkednek most már? Pázmány és ELTE is rendszeresen csinálja? KRE?


Nálunk tavaly amikor 15 fok volt a teremben kb, és kint kellemesebb volt az idő, mint bent, akkor is kabátban ültünk az előadóban, mert valamelyik nagyokos vezető szerint csak a jelenléti oktatás a minőségi. Már a tanárok nagy része is hőbörgött és panaszkodott nekünk, hogy ez embertelen amit művelnek, fűtés nélkül decemberben megfagyasztani egész nap egy nagyelőadóban.

nov. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!