Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az államvizsgán rossz...

Ha az államvizsgán rossz jegyet kapok a védésre és a tételre, es azt nem szeretném elfogadni, akkor van lehetőségem újra megcsinalni az államvizsgat abban a reményben , hogy ötös lesz a diplomám?

Figyelt kérdés

A Karoli Gáspár református egyetemrol van szó, ba képzésről..

Nagyon felek, hogy leblokkolok es elrontom:((

A mester felvételhez pedig fontos lenne..:(((



2023. okt. 16. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor csinálhatod újra, ha megbuktál. De nem kell félni, államvizsgán senki nem szokott direkt szívatni és ha felkészültél, biztosan nem lesz gond. A védés meg tényleg semmiség, csak el kell tudni mondani, hogy miről is írtál. Ha te írtad, akkor ez biztosan menni fog, persze azért gyakorold el előtte az előadásodat.
2023. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


85.§ 7)

2023. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De nem kell félni, államvizsgán senki nem szokott direkt szívatni


Sajnos van rossz tapasztalatom, ráadásul olyan szakról, ahol segítő szakmeberekkel utáltatták meg a hivatást.

2023. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnálattal hallom, nálunk tényleg még az a tanár is meglepően rendes volt, aki amúgy vizsgákon mindig szigorú és kötekedő. Ismerősöktől sem hallottam még negatív tapasztalatokat államvizsgáról. Természetesen elhiszem, hogy van ilyen, de szerencsére nem ez a jellemző, szóval ne izgulj emiatt kérdező :)
2023. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

#4: igen, sajnos sokszor olvasom ezt a kedves biztatást, hogy záróvizsgán már semmitől nem kell félni.

Hát, azért nagyon nem így van. Engem nem buktattak meg, de összeomlott az a túlidealizált kép a szakomról és a tanszékről, ami addig volt bennem.

2023. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos Enis hallottam hogy nálunk szivatnak :(((

Szóval most hogy ne stresszeljek ezen azon tanakodok hogy beadom majd újra a felvin a jelentkezésem, elfogadtatom a targyaim, és megyek újra zv-re😂❤️😂

2023. okt. 16. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem semmi panaszom nem volt az államvizsgán korrektül folyt, nem simogattak de nem is voltak szemetek, semmit nem kellett félnem, jó légkör volt, ez viszont felértékelte a jelest, amit kaptam, úgy éreztem, hogy nem egy kávéházban, hanem egyetemen vagyok. Nem tudom, hogy az előttem vizsgázó mit érezhetett viszont akkor, amikor az opponens száraz hangon ismertette azokat az internetes helyeket, ahonnan összelopta a dolgozatát és kivágták mint a huzat, azzal a megjegyzéssel, hogy mit képzel és talán hülyének nézi e őket? Azért megfagyott a levegő rendesen.
2023. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!