Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Különbözeti Vizsga?

SzabiA2 kérdése:

Különbözeti Vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most 11.-es vagyok és hittanból szeretnék 5. Tantárgyként érettségizni de idén nem tudok járni faktra mert rossz időpontban van de jövőre szeretnék. Más diákok azt mondták hogy különbözeti vizsgát kell tenni. Én most alap 2 órában tanulom a hittant. Szeretném megkérdezni hogy igaz e hogy különbözetit kell tenni és ha igen akkor az milyen nehéz?

2023. nov. 8. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nem igaz, a fakultáció az emelt szintre készít fel de ha nem jársz rá akkor is érettségizhetsz a tárgyból
2023. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Más diákok azt mondták hogy különbözeti vizsgát kell tenni. Én most alap 2 órában tanulom a hittant. Szeretném megkérdezni hogy igaz e hogy különbözetit kell tenni és ha igen akkor az milyen nehéz?"


A tanárt kérdezd, ő tudja, hogy konkrétan a ti iskolátokban mi újság. És/vagy keresd ki az iskola pedagógiai programjában vagy házirendjében vagy valami hasonlóban, hogy mit írnak róla. Az iskola honlapján minden ilyen fontos dokumentumot megtalálsz.


Emelt érettségire akkor is jelentkezhetsz, ha nem jársz faktra, az igaz, de ha jövőre járni szeretnél, annak szabhatnak előfeltételt annak érdekében, hogy azoknak, akik már idén is járnak, ne kelljen jövőre majd elölről kezdeniük a tananyagot azok miatt, akik idén még nem járnak faktra, csak a jövő évben fognak.

2023. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!