Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járnak a Mechwartba lányok?

Járnak a Mechwartba lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Mechwartba (Debrecen) szeretnék menni Szoftverfejlesztő és- tesztelő irányba tanulni kilencedik osztályba jövőre, de bizonytalan vagyok, hiszen félek attól, hogy egyedül leszek-e lány vagy sem,-úgy hallottam hogy az inkább egy fiú suli. Nagyon szeretem az informatikát, és ilyesfajta irányban is szeretnék majd a későbbiekben elhelyezkedni, csak kicsit megijeszt a tudat, hogy lehet hogy egyedül leszek lány az osztályban. Extrovertált vagyok, szóval számomra fontosak a kapcsolatok:')) Előre is köszönöm szépen a válaszokat ❤️!!

#Debrecen #Mechwart #Szoftverfejlesztő és- tesztelő
nov. 13. 16:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Valóban inkább egy fiú suli. Mechwartos voltam (info szak) és az osztályban 2 lány volt a 34 főből. Ahogy én láttam a többi infós osztályban is átlag 2-3 lány volt. Szóval azért van pár lány is, igaz nem sok de vannak. Még ha a te osztályodban esetleg nem is lennének, akkor is tudsz majd a többi osztályban lévő lányokkal barátkozni.
nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a jó oldalát:

- Körül leszel rajongva a fiúoszitársaid által, ha legalább átlagos szinten nőies vagy.

- Nem lesz tolongás a lány wc-ben.

A rossz oldala meg hát az iskola maga, a Mechwart híresen vaskalapos, rideg, szigorú és merev iskola, a fiúkra jellemző nagyon durva szivatások pedig itt is általánosak, bár nem hiszem, hogy lányokra is kiterjedne.

nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!