Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Benedek gimnaziumrol?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség? Tanarok, stb.. minden válasz jól jönne!

nov. 13. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Legalább egy települést írj.
nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi! Budapest 8.ker.
nov. 14. 17:27
 3/3 anonim válasza:
Én szinte csak jót hallottam az iskoláról, az igazgató rendkívül szimpatikus, szívvel-lélekkel építi az iskolát. Nem túlzóan vallásos, tehát nem kell minden héten templomba járni, de évi 2-3 alkalommal van mise, valamint órák előtt és után egy-egy rövidke ima. Viszont nem kötelező vallásosnak lenni. A közösség jó, nincsenek balhék, mivel van egy kicsit szigorúbb házirend ( nem lehet alkoholizálni, dohányozni, drogozni, az engergia italt sem szeretik stb. Valamint nem szeretik a feltűnő öltözetet, mint haspóló, szakított nadrág, továbbá rikító színű körmök, nem természetes színűre festett haj stb. ) Ezt ha valaki el tudja fogadni, az egy jó, szeretteljes közösségbe kerülhet. Szóbelin csak beszélgetés van, nincs pontozás, inkább a gyerek személyiségét nézik, mennyire tudja elfogadni az iskola szellemiségét, legyen jó lelkű stb. Nem egy bigott egyházi iskola. Nem olyan erős, de évről évre jön fel. Mivel még elég új az iskola, ezért nem annyira ismert, nem jelentkeznek annyian. Szerintem ez pár év múlva már változni fog, egyre népszerűbb lesz és bekerülni sem lesz annyira egyszerű.
ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!