Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a kiiratkozási kérvényemre...

Ha a kiiratkozási kérvényemre ezt a választ kaptam + nem enged be a neptun az azt jelenti, hogy sikeresen kiiratkoztam? Vagy már várhatom az idézést a fegyelmire? :D

Figyelt kérdés
Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy ******** képzésén Általános bejegyzés típusú hivatalos bejegyzés került rögzítésre SYSTEM_USER által.
nov. 15. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene kizárniuk Neptunról. El kellene olvasni a bejegyzést.


Nem tudom, a fegyelmi hogy jön ide.

nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy a gyökér témavezetőm azzal fenyegetett, ha kilépek. Ami valószínű csak ijesztgetés volt.


Ez a teljes


Neptun <message@tr.pte.hu>


9:51 (13 órával ezelőtt)


címzett: én

Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy ******* képzés képzésén Általános bejegyzés típusú hivatalos bejegyzés került rögzítésre SYSTEM_USER által.


Ez a Neptunból automatikusan továbbított üzenet. Kérjük, erre az email címre ne válaszoljon!

Leiratkozás az emailről: Üzenetek, Beállítások, Automatikus értesítések.



A neptun pedig ezt írja


Ön nem jogosult a belépésre, mert a felhasználói fiókja a címtárszolgáltatásban zárolásra került.


De amúgy s.rjanak sünt. Annyira s.r az a hely, hogy semmiért nem maradtam volna ott.

nov. 15. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

ez nem válasz, a válasz a neptunban van. És valami nem kerek, mert én végzés uán 14 évvel is simán belépek, nem szűnik meg a belépési jogosultság.

Felhívod szépen a to-t.

nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A régi egyetemek neptunja beenged.

Itt viszont mar a teams se enged be

nov. 16. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez durva, mint irtad, zaroltak valami egyetemi azonositodat... alapvetoen a neptunnak be kellene engednie a kiiratkozas utan is. En is meg anno tanev kozben iratkoztam ki, meg most is be tudok lepni, tobb ev utan.
nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Patkány egy hely volt. Most jött egy levél a napokban, de a régi egyetemről ahol végeztem nem tiltottak ki. :D


Na de legalább új erőt kaptam, hogy egy jobb helyen folytassam.

nov. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!