Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ezt a két szakot...

Szerintetek ezt a két szakot párhuzamosan el lehet végezni?

Figyelt kérdés
BME építészmérnök és MPANNI konduktor
2010. okt. 20. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem főleg,hogy a kettő külön-külön is gséz embert kivíná és teljesen más
2010. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy is elég lesz. Kivéve ha fel akarod áldozni az életed egészét, mivel a hét minden napján, minden percben folyamatosan magolnod kéne.
2010. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és azt még hozzátenném, hogy még emellett se biztos hogy menne mintaterv szerint.
2010. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:( Sajnos ezekre a válaszokra számítottam!:( Akkor választanom kell, nehéz lesz!:(
2010. okt. 20. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz két szakot egyszerre vinni, ha egy intézményen belül vannak. Így viszont választanod kell. Mellesleg konduktornál nagyon megszűrik az embereket és nem vesznek fel akárkiket, szóval ha ezt szeretnéd jobban én ezt jelölném meg elsőnek és utána az építészt.
2010. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!