Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A veszprémi Lovassy német...

A veszprémi Lovassy német tagozatára szeretnék menni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Írnátok véleményt a Lovassyról és a német tagozatról? Valamint megírnátok hogy körülbelül összesen hány pont kell a 200 ból hogy felvegyenek ide? Ez lenne az álom ha felvennének ide és nagyon izgulok hogy nem kerülök be.

nov. 27. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Németen a legalacsonyabb a pont. Kevés a jelentkező így örülnek, hogy kijön a létszám. Ez is egy jó szak, németül jól megtanulsz és lesz DSD vizsgád is, ráadásul ingyen. Viszont iskola szinten a németesek teljesítménye gyengébb a többiekénél. Ha felvesznek másik szakra akkor inkább oda menj.
jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jól elcsesztem a felvételi főleg a matekot. Ilyen nehéz feladatsorral még életemben nem találkoztam, eddigi legnehezebb matek felvételi szerintem. Félek hogy nem kerülök be még németre sem:(
jan. 20. 16:44
 3/4 anonim válasza:
Ne aggódj, németre sokán számít a német írásbeli és a szóbeli. Azokat írd meg jóra és van esélyed.
jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikor én felvételiztem kb. 5 éve, a matekom 50-ből 20(!) pont lett, ami mondanom sem kell, igen gyérnek számított, viszont még így is bekerültem. Szóval ne aggódj, simán lehet esélyed. Szerintem a lényeg, hogy a német szóbelin magabiztosan add elő magad, az már több is, mint fél siker.
jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!