Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezőn miért raknak minden...

Levelezőn miért raknak minden vizsgát és dolgozatot hétköznapra?

Figyelt kérdés
Más iskolákban is így van? Beraknak hétköznap délelőttre vizsgákat, 1-2 tanár van, aki hétvégére is ad meg lehetőséget. Állandóan menjek szabira meg kéreckedjek el a munkahelyemről? Nem azért levelező tagozat, mert az ember mellette dolgozik?
nov. 28. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Azzal kibékülök, ha hétköznap, tök mindegy, kedd vagy péntek a szabim. De hogy fél órás online, de jelenléti vizsga fél órás teszt, és nem képesek egy napra kettőt berakni, mehetek 200 km-ről kedden és csütörtökön, az szívás. Vagy ha legalább betartaná a suli a saját szabályzatát, és biztosítana két vizsgaidőpontot, amiből választhatok, de nem.
nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hétköznapra rakják a legtöbbet, mert megtehetik.


Engem azért nem zavar annyira, mert előtte úgy is kell egy pár nap tanulni tehát amúgy is szabin szoktam lenni.

nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez olyan bosszantó, hogy erre megy el az ember szabija. Én "csak" 120 km-ről fogok leutazni, de próbaidő alatt nem túl szimpatikus, hogy állandóan szabira járok miattuk...
nov. 29. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!