Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más egyetemen is az van, hogy...

Más egyetemen is az van, hogy zh-kon, vizsgákon alig járkálnak/ellenőriznek a tanárok?

Figyelt kérdés

A második évemet kezdtem meg az egyetemen, és ahova járok, ott nagyon kevés kivételtől eltekintve alig van mászkálás vizsga/zh közben a tanárok részéről. Legtöbbször a gépen elfoglalják magukat, néha kimennek meg ilyenek. Coospacen vizsgabiztosban írattatják meg, de ettől még lazán ki lehet puskázni telefonról sok esetben, én a saját tudásom alapján szeretnék jegyeket kapni. Nehéz "versenyezni" olyanokkal, akik ilyen segédeszközt használnak. De ez önmagában nem zavar, mert mindenki úgy boldogul az életben, ahogy akar. Ami zavar, az inkább a pofátlanság pl. ma is kijött egy csaj a zh-ról, és büszkén mesélte, hogy küldözgette az otthoniaknak a tesztet, így összehozott egy jobb jegyet. De ez tényleg menő hangoztatni?


Máshol is ez van úgy általában?


dec. 11. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se nagyon járkálnak, de Fizikán vagyok, ahol számolásból áll a zh amit nehéz lenne kipuskázni.
dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
ELTE GTK-n tanulok, itt a legtöbb ZH és vizsga egy külön, full bekamerázott vizsgateremben van, úgyhogy elég nehéz puskázni. Néha néha körbe szoktak menni akik felügyelnek, de inkább technikai hibák miatt lehet nekik szólni (Moodleben van a ZH, vizsga de személyesen kell megírni).
dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Változó.

Viszont, ha nem készülsz folyamatosan beszámolókra, ZH-kra, akkor durvára megszívod kollokviumon és szigorlaton.

dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!