Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kezdődik az egyetemi...

Mikor kezdődik az egyetemi jelentkezés?

Figyelt kérdés
Én már régen érettségiztem, és szeretnék a szeptemberi képzések egyikére jelentkezni, a felvire regisztráltam, mikor kezdődik az érettségi eredmények és minden ilyesmik feltöltése? Félek hogy lemaradok, sehol nem találok semmit

dec. 19. 21:47
 1/10 Metionin ***** válasza:
26%
Most decemberben kezdődött és február 15. a határidő.
dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
A jelentkezési határidő vége úgy tudom február 15, de már most is elkezdeheted feltölteni
dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén jelentkezek, szerintem most pénteken nyitják meg de tavaly például csúsztak és december 27.-én nyitották meg.
dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi évek alapján vélelmezhetően 1-2 héten belül kezdődik.

Javaslom, hogy néha nézz rá a felvi.hu-ra, ott úgyis látni fogod (meg a csapon kívül általában mindenhonnan ez szokott folyni).

dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tobbiek azt irjak, elkezdodott mar, de en nem latom. Azt irja, hogy a 24-es szeptemberi decemberben nyilik meg, de meg csak a februarinal lehet beirni dolgokat, ott meg hianypotlas van. Most kesesben vagyok?
dec. 20. 05:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy késesben, nyugi! Amíg neked sem adja ki a felvi, másnak sem fogja.
dec. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként érettségi eredményeket fel sem kell tölteni külön, ha 2005 után érettségiztél, mivel lekérik a központi nyilvántartásból.
dec. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Tavaly december 22-en nyitottak meg a jelentkezest (es nem 27-en, ahogy elorebb irtak).
dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem mar regebben egyetemre, es most ujra szeretnek, de teljesen elfelejtettem a menetet. Ha elkezdodik a jelentkezes, akkor csak a felvis regisztracio kell, a dokumentumok feltoltese, es a helyek megjelolese?
dec. 20. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Megnyílt!
dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!