Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ezen a Mark my...

Szerintetek ezen a Mark my professoron értékelni az adott tanárt, lehet jogi következménye?

Figyelt kérdés
Mit tudjam én, feljelent becsületsértésért, ha szarul értékeled, vagy nem tetszik, ahogyan számonkér. Vagy be kell jelölni, hogy bűntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy nem sértém a jóhírnevét. Ez nem tudom, mit takar. Szerintem régen nem volt ilyen az oldalon, lehet már volt belőle gond. Ennyi erővel rossz pontot adsz neki és utána bajod lesz belőle. Nem trágár vagy hasonló véleményre gondoltam, de elég egy kötekedő tanár. Másik oldala, hogy hasznos lenne, mert tudod, hogy ki milyen, hogyan tanít és sokszor nagyon igaz, a mi iskolánkban különösképpen.
dec. 31. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Becsületsértés az, hogyha azt írod, hogy homoszexuális, vagy lefekszik az egyik tanítványával, esetleg a múlt évben megerőszakolt valakit. Ha azt írod le, hogy szerinted nem adja le jól az anyagot, abból semmi bajod nem lesz.
dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%
mész a dutyiba
dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!