Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyíregyházi főiskola milyen?...

A nyíregyházi főiskola milyen? Van aki oda járt? Mesterképzésről vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Általánosságban érdekelne az iskola. Mesterképzésre szeretnék menni a Miskolci Egyetemen végeztem és nagyon jó iskola volt. Munka és család mellett is elvégezhető volt mert rugalmasak voltak és sok online óra volt. Nyíregyháza a második iskola ami egy órányira van és ott van csak olyan szak ami engem érdekel de szinte semmi infót nem találok róla.

jan. 3. 17:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi javítom: Nyíregyházi Egyetem


És pedagógiai kar érdekelne

jan. 3. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Oda járok. Ha tanárképzés érdekel akkor ok, nagy szívatások nincsenek, bár ez emberfüggő is nyilván. Online óra nincs. Konzultáció pénteken és szombaton. Eredetileg volt péntek délelőtt is, de szerencsére többen szóvá tették és akkor átpakolták péntek délutánra, tehát megoldható munka mellett is.
jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 elistvan ***** válasza:
21-ben végeztem informatikatanári mesterképzésen. Teljesíthető bár volt 1-2 érdekes tanár*tantárgy. összességében szerettem. Nálunk péntek délután-szombat délelőtt voltak órák bár eredetileg azt hittem kb minden 2. héten, aztán inkább úgy volt az, hogy szinte minden héten, a félév vége felé maradt ki egy egy hétvége.
jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én moslékért jártam oda a konyhára. Nagyon jó volt
febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!