Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi orvosisok! Akik a...

Szegedi orvosisok! Akik a nyári vizsgaidőszakban csinálták meg az anatómia szigorlatukat hogyan osztottátok be az időtöket a 4. félév során?

Figyelt kérdés
Hogyan tanultatok élettan és biokémia mellett anatómiát, hogyan vettétek fel a vizsgáitokat, mire mennyi időt hagytatok?

jan. 8. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tanultatok"

úgy, hogy

- mindig ügyeltem arra, hogy meglegyen a napi 8 óra alvás

- rendszeresen mozogtam

- egészségesen, változatosan ettem nem túl sokat, nem túl keveset

- figyeltem, hogy mindig elég vizet igyak

ezek segítettek, hogy jól osszam be a napjaimat

jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Életem legrosszabb honapjai voltak....


Egyebkent osszeurtam elotte, hogy mindennap hany oldalt fogok megtanulni, fontos h ugy oszd be, h mindig tobbet mint amennyit azt hiszed tudsz mert biztos(!!) Lesznek olyan napok mikor nem fogsz tudni tanulni, mikor kozbejon valami, te leszel hulla beteg (tapasztalat) stb., fonros meg az ismetlesre is idot szanni, az a legfontosabb.


Es ne keseredj el ha elsore nem lesz meg, akkor se ha másodjára se, nem dőlt össze a világ, addig mindig van lehetőség amíg van új vizsgaalkalom!! Szintén tapasztalat

jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és anat mellett folyamatosan tanultál bikémet meg élettant is? illetve egy olyan kérdés hogy anatból így nagyjából milyen szinttel kezdted a félévet? köszi ha válaszolsz ☺️
jan. 19. 23:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha emlékszel hogy vetted fel a vizsgáidat? Nagyon megköszönném ha ezeket leírnád akár privátban is mert elég tanácstalan vagyok és személyesen nem ismerek senkit aki hasonló cipőben járt
jan. 19. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most tettem le a szigót, még semmi sincs veszve, még mindig több hét van. Ha kell magyarázat vagy segítség, nyugodtan írj. Amíg van küzdelmi esélyed, addig szerintem érdemesebb arra koncentrálni, mint a jövő félévet tervezgetni, de abszolút megértem, mert ez a hülyeség iszonyatosan stresszes.
jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!