Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia hallgatókhoz...

Pszichológia hallgatókhoz szól a kérdésem. Pszichológiára szeretnék majd menni, lehetőleg a Pázmányba. Most kell faktot válaszanunk és azt mondják a biosz emelttel sokkal könnyebb az első év, ez igaz? Szeretem a bioszt de rettentően sok

Figyelt kérdés

Amiből még szívesen emelteznek az a hittan, mert az jobban megy.

Mi a tapasztalatotok?



jan. 13. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Google: "felvi.hu Pázmány pszichológia BSc érettségi követelmények"

Hittanból emeltezni emlékeim szerint hülyeség, régen nem fogadták el

jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

A hittant nem fogadják el, és értelme sem lenne sok.

[link]

A biosz fakt jó ötlet lehet, de azok alapján, amit az emelt érettségiről hallottam, nem éri meg erre a szakra. A faktos tudás, esetleg a középszintű érettségi jól jöhet, mert valóban kelleni fog a biosz az egyetemen, de úgy tudom, az emelt érettségi sokkal nehezebb a középnél. A legtöbben töriből és idegen nyelvekből emelteznek erre a szakra, és talán ezekből a legkönnyebb jó eredményt elérni (bár nyilván ez elég szubjektív).

jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!