Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan érettségizzek le?

Hogyan érettségizzek le?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, szakmunkas vegzettsegem van, (11osztaly).

Nem tudok bejarni esti gimnaziumba, munka miatt, es mivel videken elek. Levelezot nem talaltam sehol, tortenesz szeretnek lenni, de ehhez eloszor érettségiznem kell. Mi tevo legyek?:(



jan. 14. 16:44
 1/2 HunLo válasza:
51%

Én különben le érettségiztem pár évvel ezelőtt ,de én nappali tagozaton rögvest azután ,hogy befejeztem a szakmunkást.

Én azt tudom tanácsolni ,hogy költözzbe a városba ,hogy könnyebben eltud érni az iskolát.

jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is a mobilitás varázsát javaslom,. Nagyon jó dolog, ha vannak terveid. Kezd el, a változás sokszor csupán a kezdetekben nehéz. Költözz közelebb picivel.
jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!