Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kezdetben be volt írva 3...

Ha kezdetben be volt írva 3 igazolatlan óra (valójában 5 volt, de a másik kettőt még nem írták be) akkor hogy van az alábbi dolog?

Figyelt kérdés
Amikor még csak 3 igazolatlan volt azt mondta az osztalyfonok, meg fogják vonni az ösztöndíjat. De aztán be lett irva mind az 5, és kaptam egy igazgatóit. Az ösztöndíjat is meg fogják vonni ugyanúgy, vagy az egyedüli következmény az igazgatói?
jan. 21. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen iskola?
jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Technikum
jan. 21. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehát 3 igazolatlan után megvonják az ösztöndíjat. Neked már 5 igazolatlanod van, és az a kérdés, hogy most csak intőt kapsz-e, de az ösztöndíjad megmarad?

Ha ez a kérdés, akkor ki kell ábrándítsalak, a nagyobb hiba (jelen esetben az 5 igazolatlan) következménye nem írja felül a kisebb hiba következményét. Intő lesz, ösztöndíj nem.

jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos van róla valami szabályzat ahol leírják, azt érdemes megnézni.
jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 és ha valamikor lenne még például 1 óra igazolatlanom akkor olyan következménye mint az 1 óra igazolatlannak vagy mintha 6 igazolatlanom lenne?
jan. 21. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen olyan a 6. Igazolatlan következménye, mint összesen 6 igazolatlan következménye. A te logikáddal hiába "visszaeső" az ember, nem súlyosodna a büntetés, a világ viszont nem így működik. Ha 5x kapnak el betörés miatt, az 5. Alkalommal már jóval súlyosabb lesz a büntetés, mint az első után, hiába az 5. csak egy alkalom a 4.-hez képest.
jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor itt elég könnyen repülnek az emberek:)
jan. 21. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

"és ha valamikor lenne még például 1 óra igazolatlanom akkor olyan következménye mint az 1 óra igazolatlannak vagy mintha 6 igazolatlanom lenne?"

. Erről a házi rendet kérdezd inkább. Azt írod, hogy 5.-re kaptál igazgatóit. Ha a házrend szerin 6 igazolatlanra már igazgatói rovó jár, akkor az jön. Ha nem, akkor nem. De én nem látom, hogy külön egy igazotalanért külön retorzió járna.


Viszont korábban azért is kérdeztem, hogy milyen iskola ez, mert nem tudtam, hogy 18 alatt vagy-e. Akkor ugyanis a szülőket is kiértesítik kötelezően.

jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!