Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van egy tàrgy, amit idén...

Van egy tàrgy, amit idén vettem fel harmadjára. Ha idén se sikerülne a vizsga, akkor eltanácsolnak? Mert láttam, hogy megváltoztatták a törnyént ez ügyben. Ez a Debreceni Egyetemre is érvényes?

Figyelt kérdés

jan. 25. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Tvsz! Már, ha rémlik.
jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Tanulmányi és vizsgaszabályzatban megtalálod a választ.

Attól, hogy a törvényt eltörölték, a legtöbb egyetem továbbra sem engedi évekig lébecolni a hallgatókat és 2-3 tárgyfelvétel után elbocsátja a hallgatót.

jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

[link]


11. Oldal teteje, nem egy bonyolult google keresés, de ha biztosra akarsz menni akkor TO.


Ahogy nézem van pár plusz lehetőséged, bár hozzáteszem ha 3. Tárgyfelvételre sem sikerül egy tárgy akkor nem nagyon hinnék abban hogy 4. vagy 5. re ez megváltozna, 3 önmagában 9 vizsgalehetőség.

jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!