Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Otthagynátok a mesterszakot,...

Otthagynátok a mesterszakot, ha nem tetszene már a szak és lennének értelmetlen (és nehéz) tárgyaitok, de 1 év múlva végeznétek?

Figyelt kérdés
jan. 26. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a mesterdiplomának mekkora lenne a hozzáadott értéke számomra.
jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet és kitartás függő. Személy szerint nem hagynám abba, ha kiégve érzem magam akkor is csak passzíváltatnám a következő félévet és eltolnám későbbre a befejezést egy fél év, évvel. De jól gondold meg, mert nem sok mindenki ül vissza.
jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is inkább azt mondanám, hogy attól függ. Azért mégis egy évet már rááldoztál, felén túl vagy, benne van az is hogy azt már kár lenne veszni hagyni. De ha nem ad kb semmi pluszt a képzés, csak az időd és a pénzed megy vele akkor nem éri meg erőltetni. Ennyi alapján azért nehéz eldönteni.


Amúgy attól függően milyen szakon vagy lehet érdemes lenne váltani. Én pl pénzügy mestert kezdtem el de egy év után inkább MBA-ra váltottam. Viszonylag sok tárgyat el is fogadtak, úgyhogy mégse nulláról kellett kezdeni habár ez így is +1 szemeszter volt. De jobban tetszett ez a szak már, illetve olyan területen dolgozok ahol a mester viszonylag kis előnyt jelent így több év tapasztalattal, úgyhogy inkább csak ego miatt csináltam, elmondhatom hogy mester végeztem:D

jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!