Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elvégezni az...

Mennyire nehéz elvégezni az ELTE marketing Msc-t (mesterképzést)?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék (elsősorban olyanoktól,akik tapasztaltak),hogy milyen jellegű az oktatás,az oktatók,mennyire nehéz maga a marketing Msc szak az ELTE-n. Tisztában vagyok vele,hogy ez emberfüggő,azonban február 15-ig végleges döntést kell hoznom arról,hogy az ELTE-t jelölöm-e elsőként vagy sem. A többi opcióm nem mondható ilyen erős egyetemnek. Az alapszakos diplomámat nem egy túl nevezetes egyetemen szereztem meg,így szerettem volna a mesterképzést egy “magasabb” színvonalú intézményben elvégezni. Ha az ELTE-re jelentkezem,akkor nappali képzésre járnék. Mennyire éri meg? A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek.

jan. 30. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha marketing az alapszakod, akkor semennyire nem éri meg marketing mesterszakra járni. Teljesen redundáns, ugyanazok a tárgyak vannak, mint alapszakon, és egyébként is a nem marketing alapszakosok felzárkóztatása zajlik. A marketing mesterszak azoknak való, akik például gazdálkodás és menedzsmenten végeztek alapszakon, és szeretnének ebbe az irányba orientálódni.


Nem tudom, milyen gyengébb egyetemen végeztél, de nem tudok elképzelni olyan egyetemet (legyen az Edutus, METU, Milton, Wekerle), ahonnan nézve ez megérné, ha marketing az alapszakod is.

jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sorrendmódosításra van lehetőség egyszer, júliusig
jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az alapszakos végzettségem közgazdász turizmus-vendéglátás szakon. Sok gazadasági tantárgyat tanultam,köztük marketinget is. A marketing terület felé orientálódnék ezzel.
jan. 30. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem remek döntés, és az elte is nagyon jó opció. Lehet, hogy elsőre kicsit nehéz lesz, de meg tudod csinálni!
jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!