Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenleg tizedikes vagyok egy...

Jelenleg tizedikes vagyok egy szakközépben, ha szeretnék át iratkozni egy gimnáziumba, akkor előről kell mindent kezdeni és újra kilencedik osztályos leszek??

Figyelt kérdés
Most egy olyan iskolába járok ahol sajnos kollégiumban kell lennem és már beköltözés óta gyűlölöm ezt a helyet mert bunkók az emberek akikkel körül vagyok véve, szinte semmit nem tudok itt csinálni mert nincs semmi lehetőség semmire. Szeretnék hazamenni ahol közel van az iskola és be tudok járni minden nap és hazamenni és otthon lenni, de félek hogy akkor újra kezdhetem előről az egészet és beraknak kilencedikbe.
jan. 30. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
2 opció lehet szakközéptől függ, vagy elfogdják és folytatod a gimiben, vagy nyáron vizsgát teszel az előző évi tananyagokból
jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!