Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi hallgatói fórum mit...

Egyetemi hallgatói fórum mit takar?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 6. félévem és eddig ilyen sosem volt.

Most kaptunk a neptun-ba üzit, hogy a dékán hallgatói fórumot tart. "Kötelező "megjelenni.

Órám ebben az időpontban, sőt aznap nem is lesz.

Érdemes lenne ezért bemenni vagy nem történik az ég világon semmi?

Sokszor írják előadásokra is amikor előadót hívnak, hogy kötelező nyilván, hogy legyen ott valaki, de egyébként nem történik semmi, ha nem megy valaki...


febr. 1. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, ha ilyen nem volt eddig soha. Első tippre az egyetemmel kapcsolatos fontos infók lesznek, mint pl. modellváltás. Lehet, szavaznotok is kell.
febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom menj el, nagy eséllyel modellváltásról, esetleg más fontos egyetemhez kapcsolódó dologról lesz szó
febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen modellváltásra gondoltok?

Nekem ez az utolsó félévem, őszintén szólva nem igazán érdekel, hogy ezen a féléven kívül mi lesz. Már csak azért, mert ha tényleg fontos elküldik e-mailben.

Ami érdekese, hogy a fórum időpontjára van hirdetve nyílt nap, ezért attól tartok, hogy ez csak azért lesz, hogy legyen "tömeg". Mert egyébként nem túl nagy létszámú az iskola. Valószínűleg elmegyek , meghallgatom, de kicsit tartok tőle hogy lesz egy 20 perces beszélgetés. Nekem 45p oda- 45 p vissza az út. Nem az, hogy lusta vagyok, csak tartok tőle, hogy az ég világon semmi nem fog történni.

febr. 1. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg van rá esély. De ez esetben szervezhetsz oda egy randit önmagaddal, mondjuk utána elnézel egy kávézóba, nézed az esőt, vagy a gyalogosokat. Kis kikapcsolódás :)
febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Épp ez a gond, hogy szakdogát írok és abszolút nincsenek ilyen felesleges délelőttjeim, ha elindulok erre a délelőtt fixen elmegy és nem mindegy, hogy itthon ülök és azzal foglalkozom, vagy eltöltöm a délelőttöt a semmire.


Gondoltam, hogy bemegyek a suli könyvárba és nézek szakdogákat legalább, ha már ott vagyok legyen valami hasznos is de még erre sincs lehetőség, ugyanis október óta "rendezik" és még mindig semmi látszata, de nem lehet megtekintetni.

febr. 3. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!