Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milton Friedman Egyetem...

Milton Friedman Egyetem pénzügy és számvitel illetve gazdaságinformatika nappali szakok mennyire teljesíthetőek munka mellett?

Figyelt kérdés
Milyen az órarend? Mindegyik nap van óra? Mettől meddig vannak általában az órák?

febr. 1. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, mennyire akarod odatenni magad vagy csak a papír miatt mész 3 évet ellebzselni...
febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semennyire nem ellebzselni akarom, az érdekelne hogy vannak általában az órák és hogy mindegyik napon van-e, hogy el tudjam dönteni, nappali vagy levelező szakra menjek.
febr. 1. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Az egyetemen te állítod össze az órarendet - persze a kereteken belül. De ha 40-ben akarsz dolgozni, akkor szerintem a nappalit felejtsd el. Ha 20, akkor necces, de mellette megoldható, az viszont bizonyos, hogy így is meg fogsz vele szenvedni.

Ha alkalmi munkád van, az rendben lehet, azt tudod szervezni.

febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!