Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 1 hónapnál nem régebbi...

Az 1 hónapnál nem régebbi munkáltatói igazolást hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Szociális ösztöndíjhoz kellene. Anyukám 01.31.-én kérte ki az övét, de mivel még január volt a decemberit adták ki. Szerettem volna minél hamarabb leadni, és nem is tudta kikérni máskor a héten (februárban)


Kérdésem tehát, hogy vajon elfogadják, a decemberit? Mert a dátum rajta 01.31 az nem régebbi 1 hónapnál, de amiről szól a december hónap régebbi.

Nagyon remélem, hogy elfogadják, ugyanis 3 napja kérte ki ami messze van az 1 hónaptól, csak még akkor január volt...

De ahogy kitették, hogy lehet leadni már intéztük is a papírokat. Nem egyértelmű számomra, hogy ebben az esetben a kiállítás dátumát nézik vagy azt a hónapot amiről szól...


febr. 3. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

"a dátum rajta 01.31 az nem régebbi 1 hónapnál"

Ez a lényeg.

febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így értelmeztem én is, csak megkérdeztem a biztonság kedvéért. Köszönöm a választ.
febr. 3. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!