Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok! Sobotta atlaszt...

Orvosisok! Sobotta atlaszt eladjam szigorlat után vagy érdemes megtartani?

Figyelt kérdés
Megvolt az anatómia szigorlatom és látom hogy sok evfolyamtarsam eladja az atlaszt és a tankönyvet is, én még hezitálok rajta. Nem tudom, hogy később lesz-e rá szükség pl átismételni valamit. Nagynénim orvosin végzett és ő megtartotta a Funkcionális anatómiát, abból tanultam én is. A Sobotta atlaszt viszont újonnan vettem és azon kívül hogy jól néz ki, most csak a helyet foglalja.
febr. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Később azért jól jöhet neuróhoz, sebészethez, nőgyógyhoz, úgyhogy én nem adnám el, én még hatodéven is elővettem egyszer-egyszer.
febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam el, és nem is adnám el, mert szerintem egy orvosnak illik, hogy legyen egy normális anatómiai atlasza. De én pl. soha nem vettem már elő anatszigó után.
febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam el semmit amit az egyetemi tanulmányaim során megvásároltam, mert nem vagyok rászoruló vagy mélyszegénységben élő és sosem tudni mikor lehet még rá szükség. Én például amikor az orvosi egyetem elvégzését követően Norvégiában előadást tartottam, akkor újra elővettem.
febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!