Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE-JÁK jogász levelezőn...

PPKE-JÁK jogász levelezőn videón fenn van minden előadás és tényleg nem kell bejárni egyre sem vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Az országban egyedüliként csak szombaton vannak órák, de minden szombaton.


A hivatalos tájékoztató nem beszél róla, de több helyen olvastam (vélemények között), hogy minden óráról videó készül és nem kell bejárni. Ez igaz?


A Pázmány e-mailben azt írta, hogy

"

Kérdéseire a Tanulmányi Osztály nem tud válaszolni, hiszen a tanszékek és az oktatók szabnak meg bizonyos feltételeket. Kérem, őket keresse!

Arról tudom tájékoztatni, hogy időbeosztást a Kar honlapján tudja megnézni. "


Ezért kérdezem mások tapasztalatát.


Van olyan óra is (előadás vagy szeminárium, akármilyen néven) levelezőn amin kötelező a részvétel?


Aki levelezős és tudja megírná?


Ja és tananyagokat is kapnak a hallgatók digitálisan, tényleg? Nyomtatott tankönyvet persze venni kell, tudom, de mellé?


Köszönöm!



#jogász #levelező #PPKE-JÁK #jogász levelező #pázmány péter katolikus egyetem jog- és államtudományi kar
febr. 5. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellett 2× feltenni szinte ugyanazt a kérdést?
febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Justinianus ***** válasza:
24%

"Az országban egyedüliként csak szombaton vannak órák, de minden szombaton."

Akkor elárulom, hogy onnan pár száz méterre, az ELTE ÁJK-n már a 2021/2022-es tanévtől kezdve is csak szombati napon vannak jelenléti órák, ráadásul csak minden második szombaton. :)

febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tettem fel kétszer ugyanazt. Elég nagy különbség, hogy két külön egyetemről beszélünk.



Az ELTE-n pénteken és szombaton is vannak, nézd meg a tanrendet a honlapon ha nem hiszel nekem.

febr. 5. 19:25
 4/8 A kérdező kommentje:

Elgépeltem. Pénteki órák online órák, szombatiak jelenlétiek.


Az én kérdésem, hogy a Ppke-n is van-e csak online vagy hogy nem kell bejárni.


Én is elírtam amiért elnézést kérek, de a kérdésem látod mire irányult.

febr. 5. 19:34
 5/8 Justinianus ***** válasza:
51%

"Az ELTE-n pénteken és szombaton is vannak, nézd meg a tanrendet a honlapon ha nem hiszel nekem."

Akkor még egyszer: az ELTE ÁJK-n a 2021/2022-es tanévtől kezdve csak szombati napon vannak JELENLÉTI órák. Mégpedig minden második szombaton.

Véletlenül ott végeztem, de te biztosan jobban tudod.

Megnéztem a tanrendet, és láss csodát: a 2021/2022-es tanévtől kezdve csak szombati napon vannak JELENLÉTI órák. Mégpedig minden második szombaton. :)

febr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Justinianus, az ég szerelmére, nézd meg, hogy mit írtam a kérdésben!

Utána később még pontosítottam is.


Nem azt írtam sehol, hogy az ELTE-n csak szombaton vannak órák, hanem, hogy egyedülálló módon a PPKE-n csak szombaton vannak, az ELTE-n pedig szombaton jelenléti, pénteken online.


Én magam írtam ezt.



Nem, nem tudom jobban, de nem egyről beszélünk, amit te nem akarsz észrevenni sehogy sem.


Te a jelenléti-személyes kérdés kevered oda, ahol nem arról beszélek.

febr. 11. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hezitalok a Pázmány és az ELTE között. Nekem két diplomám van és 30 éves leszek idén.
febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet már későn írok, de a Pázmányon minden órát felvesznek, lehet nézni élőben, majd az adott órákat a vizsgaidőszak végéig újra lehet keresni és nézni.Elvileg ezt minden szemeszter kezdet előtt újra bírálják, de nem látom értelmét, hogy ezen már valaha is változtassanak mert ez egy óriási könnyebbség
febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!