Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben tehetek...

Ebben az esetben tehetek javító ismétlő érettségit? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly májusban érettségiztem. Az emelt történelem érettségit leszámítva minden sikerült. A töri mellett, még angolból emelteztem. Idén májusban szeretném megcsinálni az emelt törit, illetve angolból szeretném megismételni az emelt érettségit a jobb eredmény érdekében. Viszont hallottam egy olyat, miszerint csak akkor csinálhatom meg az angol emeltet újra, ha már van érettségi bizonyítványom. Ugye ez nekem nincsen, mert a töri nem sikerült. Az lenne a kérdésem, hogy igaz-e a fenti állítás? Tényleg az a helyzet, hogy májusban csak a törit csinálhatom meg, vagy érettségizhetek újra angolból is?


Köszönöm előre is a válaszokat!



febr. 5. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!