Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolán ez nagyon sok kredit?

Főiskolán ez nagyon sok kredit?

Figyelt kérdés
Az előző félévben 45, ebben a félévben pedig 53 kreditet vettem fel. 8 féléves képzésen vagyok. Ez nagyon sok, illetve kell fizetnem, hogy ilyen sok? Nem találtam dokumentumot, ahol szó lenne erről.

febr. 6. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Veletlenul se irj egyetemet, mert a vegen meg valaki tud segiteni.


Van X kredit amit teljesitened kell a kepzes vegeig. Altalaban +10% a megengedett, aztan ha tulleped kreditenkent fizetni kell. Az egyetem tvsz-eben benne szokott lenni. Onkoltsegeseknel ha jol tudom nincs ilyen. De nezz utana.

febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
általában 30 amit érdemes csinálni. Az SZTE-n egy félévben max 45-öt vehetsz fel. Igen, ez már sok. Már a 37+ is sok. Az 53 pedig lehetetlen a legtöbb helyen.
febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!